אוכל, שינה, גזים…

טוב אני כבר בת שבוע ויום, ונראה לי שהתחלתי להבין מה קורה פה בעולם הזה.

עושים פה בגדול ארבעה דברים, באופן מחזורי:

 • אוכל
  זה אחד החלקים הכי אהובים עלי. כבר הספקתי לבדוק כמה אפשרויות של החלק הזה, כלומר אכלתי פחות או יותר אותו דבר אבל פעם זה בא מאמא, פעם מבקבוק קטן, פעם מבקבוק גדול- לפעמים אבא נותן לי ולפעמים אמא.
 • שינה
  אני ישנה די הרבה. כשאני לא ישנה אני מפהקת המון, שזה עוזר לי לישון אחר כך. זה די נחמד לישון.
 • גזים
  משהו חדש שגיליתי בימים האחרונים. לא כל כך נחמד, די כואב ומרגיז ומפריע לי גם לישון וגם לאכול. חוצפה שכזו… איך נפטרים מזה???
 • פינוי
  אחרי שסיימתי לאכול, לישון ולהוציא את כל הגזים המרגיזים, צריך לפנות מקום כדי שאוכל חדש יוכל להיכנס. בשביל זה שמו לי חיתול, ומחליפים לי אותו כל הזמן כדי שיהיה לי נקי. הקטע של הפינוי בסה"כ די מרגיע, אני פמיוחד אוהבת לפנות קצת אחרי האוכל, ובמיוחד אני אוהבת לפנות תוך כדי שאבא מחליף לי, כדי שיחליף לי מייד עוד פעם. הוא דווקא לא כל כך נהנה מזה.

2 תגובות “אוכל, שינה, גזים…”

 1. vh הי יולי חמודה, אני שולחת לך חיבוק עצום מבימביג'ינג הרחוקה כי הרי חגגת אתמול חודש להולדתך ואת כבר כבר כל כך גדולה ויפה. ניסיתי כבר אתמול לכתוב לך אבל לא הצלחתי להסתדר עם הבלוג. סבתות בדרך כלל לא לא ממש טובות בענינים טכניים. עוד תביני. אני גם עדיין לא בטוחה אם תוכלי לקרוא את המייל הזה (ליתר דיוק, אם אבא ואמא ימצאו אותו בכלל ויוכלו להקריא לך כשתצאי מהאמבטיה רעננה ורגועה וחייכנית כמו בתמונות שסחבתי אתי לכאן. בכל אופן, רציתי לספר לך קצת על הסינים שהם עם מאוד מעניין – וכשתגדלי אספר לך הרבה סיפורים – ואבל אני מתעכבת היום לכבודך על הילדים המתוקים שלההגדלים בסין, לכולם עיניים מלוכסנות והם גדלים ילד ילד יחיד לכל משפחה, פשוט כמו נסיכים מפונקים. לחלק מהאנשים שאני מכירה כאן יש תינוקות או ילד ילדים קטנים ומאוד מעניין לערוך השוואות. אולי זה כבר מעייף אותך (אני ממש מדמיינת את הפיהוק האופיני) אז רק אספר לך שחיפשתי לך היום תחפושת מתוקה של ילדונת סינית לפורים ואני מקווה שגם אצליח למצוא. אני מסתכלת על התמונות שלך שלך ואז החיבוק נראה ממשי יותר מתמיד. היי בטוב נסיכת החלומות שלנו, מסבתא נילי, שאוהבת אות אותך מאוד מאוד.

סגור לתגובות.